معرفی شرکت

شرکت شرق آزما بارثاوا در سال 1370 توسط دکتررضا یزدی تاسیس شد. سال 1381 مهندس بهروز یزدی مدیریت این مجموعه را به عهده گرفتند. این شرکت از سال 1385 اسپانسر کنفرانس های فیزیک در سراسر ایران بوده که در دست داشتن تولید انحصاری تجهیزات آزمایشگاهی، تحقیقاتی فیزیک با تکنولوژی خاص و به کارگیری متخصصین مجرب که اغلب آنها از اعضای بنیاد نخبگان یا دانشجویان ممتاز دانشگاههای مشهد می باشند ودراغلب المپیادها وجشنواره های کشور رتبه دار هستند، موجب شده این شرکت به عنوان یک شرکت فناور معرفی شده ودر پارک علم وفناوری مشهد مستقر باشد.

با توجه به اینکه کلیه مراحل طراحی و تولید محصولات شرکت شرق آزما بارثاوا توسط متخصصین مجموعه و در داخل شرکت صورت می گیرد، در سخت ترین شرایط  تحریم نیز ارائه خدمات امکان پذیر است.

تولید اغلب محصولات با این سطح کیفی در سطح دانشگاهی، داخل ایران در انحصار شرکت شرق آزما بارثاوا می باشد.

ضمنا شرکت شرق آزما بارثاوا این افتخار را داشته است که در پروژه های تحقیقاتی بسیاری از دانشگاه های مختلف  کشور، حتی در شاخه های غیر از فیزیک فعالیت داشته باشد و ابزارهای مورد نیاز محققین عملگرا را در اختیار آنها قرار دهد.

صادقانه ترین راه اثبات کیفیت محصولات شرکت، ارسال تمامی اقلام درخواستی شما به عنوان نمونه می باشد، که این کار توسط این شرکت به صورت رایگان جهت رؤیت آن مجموعه انجام می گردد و همچنین راه اندازی تجهیزات و آموزش به مسئولین آن دانشگاه توسط کارشناسان شرکت شرق آزما در محل دانشگاه بصورت رایگان انجام می گردد که در صورت به تایید نرسیدن محصولات، به هر دلیل ، دانشگاه در مرجوع کردن تجهیزات نیاز به هیچ توجیهی ندارد و مراحل فوق هیچ مسئولیت حقوقی برای آن دانشگاه ایجاد نخواهد کرد البته این صرفا مربوط به فروش های داخل مشهد نمی باشد و این قاعده درمورد کلیه نقاط کشور اجرا می گردد.

شرکت شرق آزما بارثاوا آماده است تا بصورت کامل تامین کننده اقلام آزمایشگاهی در آزمایشگاههای مورد نظر شما باشد و همکاری خوبی در زمینه تعاملات مالی با آن مجموعه  خواهد داشت.

با وجود اینکه به لحاظ حقوقی این شرکت محصولات خود را 3 سال گارانتی کرده و 5 سال خدمات پس از فروش می دهد در عین حال عدم محدودیت سالهای گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات این شرکت از مشتریان قدیمی این شرکت قابل پیگیری می باشد.

این شرکت اطلاعات آموزشی کاملی مربوط به مسائل تئوری آزمایشها و فنی تجهیزات  که شامل دستور کار آزمایشها دستگاهها می باشد را به صورت رایگان به شکل کتاب، فیلم های آموزشی دستگاه ها و یا مراجعه به سایت در اختیار مجموعه های علمی قرار می دهد که ابزارهای بسیار کاملی در دست کارشناسان آزمایشگاهها برای تسهیل در ارائه ی مفاهیم خواهد بود که البته دریافت این مجموعه اطلاعات کمک آموزشی الزاما در قبال خرید تجهیزات از شرکت نمی باشد.